Vitajte na mojej novej webovej stránke

Nájdete na nej okrem ponuky mojich služieb imidžového poradcu aj zaujímavosti zo sveta módy, najnovšie trendy v obliekaní, a tiež to, ako si vytvoriť svoj vlastný jedinečný štýl, ktorý bude unikátny pre Váš typ osobnosti a zároveň atraktívny pre Vaše okolie.

Napĺňa ma pomáhať ľuďom pri hľadaní ich štýlu, ktorý dokáže dotvoriť a zvýrazniť práve ich jedinečnosť a dodať im sebavedomie. Teším sa zo spoluprác, ktorých výsledkom je zmena k lepšiemu a zaujímavejšiemu imidžu klienta a tým aj jeho pocitu. Inšpiruje ma, keď vďaka nášmu spoločnému úsiliu získa človek nový pohľad sám na seba a zároveň prehľad v tom, čo mu typovo vyhovuje, v čom sa cíti pohodlne, ale najmä – štýlovo „sám sebou“. V neposlednom rade sa efektívnym a odborným poradenstvom ušetria čas aj peniaze. 

Služby módneho poradcu dnes plnia významnú úlohu v oblasti tvorby osobného, či biznis štýlu jednotlivca, alebo celej firmy.

V jednotlivých častiach mojej stránky sa dozviete napríklad i to, prečo je dôležité, čo si na akú príležitosť oblečieme, alebo ako vhodne zvoliť dress code, poradím vám s výberom vhodných doplnkov, nahliadneme spolu do spleti pre vás výnimočných farebných kombinácií i alchýmie tvorby osobného čara vďaka móde a jej trendom. 

Teším sa na spoluprácu, Michaela

Späť hore